SEO Danışmanlığı

seo danışmanlığı
seo danışmanlığı

Günümüzde SEO çalışmaları oldukça önemli bir hale gelmiştir. SEO çalışmaları ile birlikte web sitenizin arama motorunda 1.sayfada ve üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Yapılan SEO çalışmaları sayesinde müşterilerinize daha ulaşılabilir olabilir ve web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırabilirsiniz. Böylece kazancınızda artacaktır. SEO danışmanlığı, doğru planlamalar ile birlikte yapılması durumunda sizlere geri dönüşleri olumlu yönde olacaktır.

SEO danışmanlığı, web sitenizin SEO açısından uyumlu bir hale gelmesiyle birlikte yapılan birçok çalışmayla Google’da 1.sayfada üst sıralara çıkartmayı sağlamaktadır. SEO çalışmalarının bir başlangıcı vardır ama bitişi yoktur, devamlılık isteyen çalışmalardan biridir. İzmir SEO Uzmanı İrem Özdemir, SEO danışmanlığı ile ilgili tüm detaylarını bu yazısında sizler için derlemiştir.

SEO Nedir

SEO, kısa bir şekilde açıklamak gerekirse; web sitelerinin istenilen anahtar kelimeler ile birlikte Google’da 1.sayfada üst sıralara çıkarmayı sağlayan çalışmalar olduğunu söyleyebiliriz.

SEO Neden Önemli

Web sitenize gelen ziyaretçi sayısının organik yöntemler ile birlikte artış göstererek ve Google’daki sıralamada daha kalıcı olmak açısından SEO çalışmalarının yapılması gerekmektedir. Hedeflenen anahtar kelime ile birlikte üst sıralara çıkmak açısından gereklidir. Ayrıca siteden maksimum geri dönüş sağlanması için de SEO çalışmaları büyük anlamda önem taşımaktadır.

SEO Danışmanlığı Ne Kadar Sürede Tamamlanır

SEO çalışmalarının bir başlangıcı vardır. Fakat bir bitişi yoktur. Google ve sizin rakipleriniz olmasıyla birlikte SEO danışmanlığı süresi devam ettirilmesi gerekir. Google sürekli olarak arama sonucu algoritmalarını güncellemekte ve bu doğrultuda zamanında doğru müdahalelerin yapılması gerekir.

Aynı Sektörden Kaç Firma İle Çalışılmalı

SEO danışmanlığı vermiş olduğumuz tüm müşterilen Google aramasında 1.sırada çıkmasını sağlamaktayız. Bu nedenle de 2 firmanın aynı anahtar kelime ile 1.sırada çıkmayacağı için; aynı sektörden sadece bir müşteri ile birlikte çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Google Arama Sonuçlarında Web Sitem Kesin 1. Sırada Çıkar Mı

Google doğal arama motoru sonuçları için, bu garantiyi sizlere Google’ın çalışanları da dahil olmasıyla birlikte kimse veremez. SEO uzmanı, kendi bilgisi ve tecrübesiyle birlikte bir öngörüde bulunabilir ve bu süreç içerisinde bunların uygulanmasıyla birlikte sonuca ulaşabilmektedir.

SEO Danışmanlığı Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir

SEO danışmanlığı fiyatları her sektörde, anahtar kelimenin rekabeti ve zorluk derecesine bağlı olarak, kullanımı sağlanacak SEO araçlarına ve web sitesinin durumuna göre değişim sağlamaktadır. Bununla birlikte bazı sektörler için oldukça uygun bir fiyat, bazıları için ise yüksek fiyatların belirlenmesi söz konusu olabilmektedir.

Önceki İçerikSEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır
Sonraki İçerikAnkara SEO Uzmanı