SEO & Sosyal Medya Danışmanlığı

SEO DANIŞMANLIĞI

Web sitenizi SEO açısından uyumlu bir hale getirerek uygulanan teknik ve taktikler ile birlikte Google'da sıralamanızı en üste çıkarmaya yönelik çalışmalar sürdürmekteyim.

İÇERİK OLUŞTURMA

İçerik oluşturma, SEO açısından oldukça önemli olan konulardan biridir. Oluşturulan sade ve zengin içerikler sayesinde web sitenizinin Google'da ilk sıralara çıkmasını hedeflemekteyim.

RAKİP ANALİZİ

Arama motoru sonuçlarında üst sırada yer alan rakiplerin incelemesi yapılmaktadır. Aynı zamanda sıralamada rakiplerin üzerine çıkabilmek açısından yapılacak çalışmalar belirlenmektedir.

SEKTÖR ANALİZİ

Sektör analizi yapılarak uygun anahtar kelimeler belirlenir ve web sitenizin SEO planlaması yapılır.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Web sitesi açısından da faydalı olan sosyal medya düzenlemeleri, uygun içerik ve zengin tasarımlar ile birlikte desteklenmektedir. Bu sayede web sitesine gelen ziyaretçi sayısının artmasına yönelik de katkı sağlamaktadır.

SEO & SOSYAL MEDYA HİZMETİ

Web sitenizin SEO çalışmalarının yapılmasıyla birlikte sosyal medya çalışmalarınızı da yaparak markanızın daha fazla büyümesini sağlamaktayım.

BACKLİNK ÇALIŞMASI

SEO için backlink çalışmaları oldukça önemlidir. Bu çalışmaların dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Doğru yapılmayan backlink çalışmaları web sitenizin performansının olumsuz yönde ilerlemesine neden olacaktır.

SİTE İÇİ SEO DÜZENLEMESİ

SEO çalışmalarının yapılabilmesi için web sitenizin teknik özellikleri SEO açısından uygun bir hale getirilmesiyle birlikte doğru ve doğal sonuçlar elde edilir.