Ankara SEO Uzmanı

ankara seo uzmanı
ankara seo uzmanı

SEO Uzmanı İrem Özdemir; freelance olarak SEO hizmeti vermektedir. Ankara SEO hizmeti ile birlikte web sitenizi Google 1.sayfa üst sıralarda çıkmasını sağlamaktayım. Ankara SEO ile ilgili tüm detaylar için benimle  iletişime geçebilirsiniz.

0541 407 2695

Ankara SEO Hizmeti

SEO sektöründe başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Sizlerde markanızın üst seviyelerde yer almasını istiyorsanız Ankara SEO Uzmanı İrem Özdemir ile iletişime geçerek doğru bir tercih yapmış olursunuz. Ankara SEO danışmanlığı hizmetimizle birlikte sizlerin daha ulaşılabilir olmanızı desteklemekteyiz. En az 1 yıllık planlama ile birlikte detaylı analizler sonucunda İrem Özdemir ankara seo çalışmalarını her şehir için tek bir sektörle çalışmalarını sağlamaktadır.

SEO Nedir

SEO, web sitenizin Google arama sonuçlarında daha kolay bir şekilde bulunabilmesini sağlamakta ve bununla ilgili yapılan çalışmaların bütünü olarak tanımlanmaktadır. SEO İngilizcede “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltılmış hali olduğunu belirtebiliriz. Türkçe karşılığı ise “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak ifade edildiğini söyleyebiliriz.

Almış olduğunuz SEO hizmeti ile birlikte web sitenizin öncesindeki Google gibi arama motorlarında en üst sıralarda yer alması sağlanmaktadır. Bunun nedeni ise web siteniz arama motorlarında ne kadar üst sıralarda yer alırsa firmanız o kadar ziyaretçi ve ulaşılabilir olur. Bu durumda da size geri dönüşler de artış gösterecektir. SEO hizmeti artık zorunlu bir hale gelmeye başlamıştır. Dijital ortamın artış göstermesiyle birlikte SEO hizmeti daha önemli bir hal aldığı görülmektedir.

SEO Neden Önemli

SEO nedir? Konu başlıklı yazımızda da bahsettiğimiz gibi SEO’nun asıl amacı Google gibi arama motorlarında web sitenizin 1.sayfa ve üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Böylece web sitenizin ziyaretçi sayısında artışı hedeflenmektedir. Sizlerde sitenizin daha sağlıklı ve daha fazla ziyaretçi edilmesini hedefliyor ve daha fazla kazanç sağlamak istiyorsanız mutlaka SEO uzmanından hizmet almanız gerekmektedir.

Ankara SEO

SEO hizmeti ile yapılmakta olan çalışmalar oldukça detaylı bir şekilde sağlanmaktadır. SEO uygulamaları planlaması dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ankara SEO hizmeti için aşağıda belirtilen SEO hizmet çeşitleri sağlanmaktadır.

 1. Site içi SEO hizmeti
 2. Site dışı SEO hizmeti
 3. Backlink çalışmalarının planlanması
 4. Sosyal medya SEO hizmeti
 5. Google işletme haritalarında SEO hizmeti

Ankara SEO Uzmanı Tarafından Yapılan SEO Çalışmaları

 1. Öncelik olarak web siteniz incelenmesi gerekir. Bunun nedeni ise her web sitesinin kendine özel bir yapısının olmasıdır. Sitenin içeriği ve teknik alt yapısı incelenerek planlamada ihtiyaçlarda belirlenir.
 2. Sektör ve rakip analizi yapılır.
 3. Sektörünüze uygun anahtar kelimeler tespit edilir.
 4. Site içi optimizasyonu yapılır ve Google araçlarının ayarlanması yapılır.
 5. Anahtar kelimelere uygun içerikler üretilir.
 6. Backlink planlaması yapılır.
 7. Teknik alt yapı ile ilgili düzeltmeler yapılır.
 8. Hatalı linklerin düzenlenmesi yapılır.
 9. Görsel ve video optimizasyonu yapılır.
 10. Tüm bu çalışmalarla birlikte ankara seo uzmanı olarak sağlıklı sonuçlar elde ederiz. Belirli zaman aralığında hizmet alan firmaya SEO çalışmalarıyla ilgili raporlar sunulmaktadır.
Önceki İçerikSEO Danışmanlığı
Sonraki İçerikManisa SEO Uzmanı